Henkilökunta

Sivistysjohtaja
Mailis Tastula, 050 443 6877, mailis.tastula(at)kaustinen.fi 

Rehtori
FT Ilona Salomaa-Uusitalo, 040 556 1783, ilona.salomaa-uusitalo(at)kaustinen.fi 

Apulaisrehtori
FM Rasmus Tammik, 040 652 7457, rasmus.tammik(at)kaustinen.fi 

Lukion johtoryhmä: Ilona Salomaa-Uusitalo, Jukka Laakkonen, Markus Luomala, Rasmus Tammik

Koulusihteeri Ira Korkala, 050 316 4420, koulusihteeri(at)kaustinen.fi 

Koulukuraattori Niina Hietala, niina.hietala(at)kaustinen.fi 

Kouluterveydenhoitaja Tiina Kivinen, tiina.kivinen(at)soite.fi

Kiinteistönhoitaja, musiikkilukion kiinteistö Jani Nikula, jani.nikula(at)kaustinen.fi 

Kiinteistönhoitaja, Kaustisen kunnan vuokra-asunnot (opiskelijat), Miika Känsäkoski 040 6601208. Miikan tavoittaa myös Wilman kautta. 

Toimistosihteeri, hallinto-osasto, Varpu Järvilä, varpu.jarvila(at)kaustinen.fi 

Toimistosihteeri, tekninen toimi, Roosa Salonen, roosa.salonen(at)kaustinen.fi.

Tekninen johtaja, opiskelijoiden vuokra-asiat, Ilkka Närhi, ilkka.narhi(at)kaustinen.fi

Musiikkilukion it-asiantuntija:

Hannu Mikkola, kunnan it-asiantuntija, hannu.mikkola(at)kaustinen.fi